Universal

Текстиль

Корпоративний одяг – це спеціально розроблена форма для співробітників конкретного підприємства. Моделі одягу розробляються під замовлення разом з представниками компанії замовника або повторюються за наданими зразками, ескізами, фотографіями. Ми підбираємо тканини і фурнітуру, що б вони відповідали фірмовому стилю компанії, корпоративним кольорам. Ми також брендіруем корпоративний одяг – робимо вишивку, друк.

У нас ви можете замовити розробку та виготовлення корпоративного форми для своїх співробітників, а саме:

Одяг для керівників, менеджерів, адміністраторів
Одяг для продавців, торгових представників, касирів
Одяг для кухарів, офіціантів, барменів, покоївок
Одяг для охорони, служби безпеки, таксі
Одяг для адміністраторів, менеджерів, керівників найчастіше представляє собою сувору корпоративну уніформу – костюм, що складається з блузки, спідниці або штанів, іноді жилетки або піджака. Не рідко використовуються додаткові аксесуари: краватки, косинки, сумки. Так само ми робимо пошиття медичного одягу для адміністраторів клінік, аптек.

Одяг для продавців, касирів, торгових представників – є частиною корпоративного стилю. Це практична і зручна форма. Найчастіше вона брендується вишивкою або печаткою. Ви щодня зустрічаєте людей в корпоративному одязі в супермаркетах Києва або невеликих магазинчиках. Як правило, це хлопець чи дівчина в трикотажної тенісці або сорочці, взимку в жилетці або толстовці з логотипом.

Корпоративна форма підкреслює цілісність, єдність компанії, говорить про високий рівень організованості підприємства. Одягнений в уніформу співробітник, що пропонує вашу продукцію на вулицях Києва це красиво, модно, сучасно.