Подарунковий набір «Симфонія смаку»

Особливість цього набору – різноманіття сортів чаю, усі вони мають різний колір та різний неперевершений смак. Для кожного з них є рекомендації щодо кількості сухого листя та температури води для заварювання порції.

Тайський синій чай Анчан

Напій з цих небесного кольору квітів має безліч корисних властивостей. Він позбавить вас стресу під кінець дня та заспокоїть нервову систему. Синій чай нормалізує артеріальний тиск, покращує кровопостачання мозку та прискорює обмін речовин в організмі. Обов’язково спробуйте додати до Анчану пару крапель соку лимона або лайма і ви отримаєте напій фіолетового відтінку з ніжним смаком, а при додаванні каркаде, рідина змінить свій колір на яскраво-червоний.

Для збереження корисних властивостей чаю, заварювати його необхідно водою 90 градусів від двох до трьох хвилин. Для приготування 250 мл чаю буде достатньо 3-5 сухих квіток.

Ройбуш – напій без кофеїну, теаніну та протипоказань.

Яскравий колір та приємний смак цього духмяного чаю особливий своїм ефектом, що тонізує. Неймовірно, але цей напій не містить кофеїну, тож його можуть вживати люди з ослабленим організмом, вагітні та, навіть, діти. Стимулюючі властивості зумовлені наявністю корисних ефірних олій. Також цей бурштиновий настій нормалізує артеріальний тиск та контролює рівень цукру у крові.

На відміну від чайного листя, ройбуш можна заливати окропом або проварити кілька хвилин. Для приготування однієї порції достатньо 5 г заварки і 200 мл води. Після 5-7 хвилин настоювання напій готовий до вживання. Корисні та смакові якості не зникнуть навіть при повторному заварюванні, тож насолоджуйтесь ним знову і знову.

Східний червоний чай Каркаде

Сушені пелюстки Суданської троянди визнані по всьому світу, але особливу популярність отримали в східних країнах та в Африці. Багряно-червоний настій з цих квітів має унікальні властивості та лікувальні якості. Існує два способи приготування каркаде: гарячий та холодний. Незалежно від обраного рецепта напій сприяє зміцненню імунітету, стабілізує нервову систему, підсилює розумову діяльність та підвищує настрій.

Щоб насолодитись гарячим червоним чаєм, залийте 5 г пелюсток 200 мл води 80-90 градусів, але ні в якому разі не окропом, занадто висока температура знищить вітаміни та корисні речовини, а колір стане темно сірим.

Для приготування холодного чаю залийте 1-2 столові ложки квітів гібіскуса літром холодної води та залиште настоюватись на декілька годин.

Трав’яна суміш “Поліський луг”

Ароматне поєднання лимонної трави та шматочків стиглих плодів яблука та шипшини надає цьому чаю неперевершений м’який смак. Меліса, що входить до складу суміші має заспокійливий ефект, а квіти ромашки сприяють покращенню травлення.

Спосіб приготування трав’яного чаю дещо відрізняється від заварювання традиційних чаїв. 5-7 г суміші необхідно залити водою 95 градусів та залишити настоюватись 5-6 хвилин. Ви отримаєте напій з делікатним смаком та корисний для організму.

Чорний чай “1001 ніч” – напій гарного настрою.


Насичений пряний смак чайного купажу загадковий як східні легенди. Екзотичний аромат цедри апельсину додасть пікантності, а шматочки ананасу та стиглого яблука зроблять кожен ковток неповтjрним. Усі компоненти суміші створюють незабутню композицію, що чудово тонізує та надає сил. Для приготування використовуйте воду 80-85 градусів. На порцію напою достатньо 5-7 г заварки.