Що таке welcome pack

Айдентика – невід’ємна складова бренду, частина корпоротавного стилю, візуальне сприйняття компанії.  Промо продукція з логотипом компанії так само як і фінансові інструменти, зручність робочого місця та цікаві функціональні обов’язки – додає компанії позитивного образу в очах претендента на вакансію.

Велком-пак або, як його ще називають – welcome box – це вітальний комплект мерчу, яким зустрічають нових співробітників. Ця традиція тільки набирає обертів, тому чітких правил, що саме має входити до його складу – немає.

Такий набір новачок отримує в свій перший робочий день. Окрім корисних для роботи предметів, (блокнот, ручка, флешка) до нього включають речі, що допоможуть відчути себе частиною доброзичливого колективу або просто створити гарний настрій (чашка, футболка, брендовані солодощі). Інформативна складова також має бути присутня. Можна доповнити блокнот вклейкою з традиціями та історією компанії або розробити буклет, в якому буде перелік основних принципів роботи. Як і в будь-якому подарунку – упаковка грає немаленьку роль. Це може бути коробка, крафт-пакет або еко-сумка, якою будуть користуватися і яка стане практичним рекламним носієм вашого бренду.

Компанія “Universal” готова розробити та втілити в життя варіанти стильних рекламно-сувенірних комплектів саме для ваших потреб.